Polish Elite

Polish Elite

Ogłoszenie

OGŁOSZENIE PARAFIALNE!!! Proszę was o przeczytanie regulaminów,zakladanie nowych postów i stosowanie sie do regulaminów!!! by Lasek ^^

#1 04-02-2009 22:32:56

lasek

Administrator

Zarejestrowany: 31-01-2009
Posty: 28
Punktów :   

punkty reputacji ile? za co? kiedy?...

sądze ze dla wielu z was to bedzie przydatne.... musicie byc świadomi ze rangi forum jak i te w grze beda zalezaly od...punktów reputacji na forum (uzywam skrótu PR). a wiec... czas wypunktowac ile i za co...lecz najpierw prosba do wszystkich...jezeli dana osoba wykazuje sie checia pomocy.. pomaga wam w jakikolwiek sposob idzie na ugody zrobi cos dla klanu dajcie jej plusa...(wpisujcie powody) jezeli wam sie narazi wpisujcie minusa(oraz powod) kazdy plus i minus bez podania powodu ktory wyjasnia dokladnie za co plus(minus) jest kasowany przez administracje forum oraz w przypadkach nadmiernej ilosci karany warnem...dobra teraz to co w temacie a wiec:

PLUSY:
-za 5 poprawnych postow (1 +)(przyznawane tylko przez moderatorow oraz adminow)
-za pomoc(w ustawieniach hamachi...etc..) (+2)( przez kazdego)
-za  aktywnosc na forum(+1)(przyznawane tylko przez modow i adminow)
-za postawienie serva na czas treningu(+2)(admini)
-za pomoc adminowi i moderatorom(ilosc zalezna od admina,moda maxymalnie 3+)

MINUSY:(wystawia kazdy z podaniem powodu)
-wyzwiska(-1)(  a na dodatek warnik...;])
-spam(-1)(3 posty spamu)
-kody,radary aimy etc.(-5)(i warnik a nawet dwa ;p)
-nieobecnosc na forum(-1)(za kazdy nieusprawiedliwiony tydzien[ 1 miesiac kasacja konta]) aha i usprawiedliwienia przed nieobecnosciami wiec pamietajcie...
-nadmierne granie na pałe(-1 do -3)(blokowanie,strzelanie do osob ktore dopiero wlazły na serva etc...)

dopisze jeszcze wiecej ,swe pomysly dopisywac do tematu... nie proscie sie o PR.. admini napewno w koncu go dadza...


Admin nie ma zawsze racji i można sie z tym nie zgadzać... ale admin zawsze ma opcje warn lub banuj czego zwykly uzytkownik juz nie skomentuje ;p

Offline

 

#2 05-02-2009 16:22:26

Konradus-Killer

Użytkownik lvl1

Zarejestrowany: 04-02-2009
Posty: 11
Punktów :   
warn:: 0/3/6

Re: punkty reputacji ile? za co? kiedy?...

To jest fajne bo w PK ja stawiałem serwy mnatreningach wszystko rzucałem i serwa robiłem i prawie nikt niewbił i nic ztego niemiałem co pradanajpierw dostałem vldr a pózniej ldr . Ale taka sprawa na punkty to fajna sprawa ! A i ja bym dał  za cwiczenie z innymi tzn. słabych uczysię grac ja to ciągle robie pozdro dla laska , kariego NKF , SZYMENA polanda!

Offline

 

#3 06-02-2009 14:53:43

lasek

Administrator

Zarejestrowany: 31-01-2009
Posty: 28
Punktów :   

Re: punkty reputacji ile? za co? kiedy?...

po co dawac punkty za cwiczenie jak mozna za wspolna gre... treningi sa ustalone na weekendy i tak tez bedzie a jak chcecie to grajcie sobie wspolnie^^


Admin nie ma zawsze racji i można sie z tym nie zgadzać... ale admin zawsze ma opcje warn lub banuj czego zwykly uzytkownik juz nie skomentuje ;p

Offline

 

#4 08-02-2009 14:09:23

Konradus-Killer

Użytkownik lvl1

Zarejestrowany: 04-02-2009
Posty: 11
Punktów :   
warn:: 0/3/6

Re: punkty reputacji ile? za co? kiedy?...

Ale mnie i tak pewnie na treningach niebędzie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.3dg.pun.pl www.sa.pun.pl www.benign.pun.pl www.maciejkowewzgorze.pun.pl www.pierwszabebel.pun.pl